13.11.16

Wyjazdy, wyjazdy

Ostatnio Kluska jak co roku dogrzała się na ciepłym, afrykańskim lądzie, toteż wrzucę tu parę plażowych fotek. Przy okazji przypomniało mi się, że nie wrzucałam relacji z wrześniowej wycieczki do Disneylandu. Atrakcji co niemiara, ale na zdjęciach słabo widać. Grunt, że jakaś pamiątka jest.

Kluska po wyjazdach robi się jakaś taka doroślejsza, ale przez to zaczyna się też wymądrzać. Bywa nawet specjalnie niegrzeczna, chyba testuje nasze granice, ale sromotnie przegrywa, bo nie dajemy się sprowokować i raczej trujemy, że powinno się postępować inaczej. W efekcie to jej jest przykro i się obraża.

Coraz częściej twierdzi, że jest "mądla i dolosła". I że "nie lubi taty" i że ma iść on "do swojego pokoju". To nie miało być jakoś na odwrót?

No dobra, to może chronologicznie jesień. Wrześniowy wyjazd do Myszki Miki.

Księżniczka Alisa Anna
I inne takie

A tu Egipt, hotel po środku pustyni daleko od niebezpieczeństw. Klu wróciła przeszczęśliwa, lekko śniada i nawet w przedszkolu po powrocie się jej podobało. Stęskniła się chyba za starą ferajną z grupy, choć na wyjeździe koleżanek nie brakowało. ;)


4 komentarze:

 1. Tyle słońca. Kluska to ma dobrze, no zazdroszczę jej tych podróży:). Jak tak się zastanowić to w swoim krótkim życiu zobaczyła więcej niż niejeden dorosły:).

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zdjęcia, Kluska będzie miała wspaniałe wspomnienia :) zazdroszczę :)
  Obserwuję i zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za komentarze. Tak, lubi wspominać stare wyjazdy, czasem sobie otwiera galerie i filmy u mnie na komputerze i ogląda. Chyba muszę wreszcie to podrukować w postaci fotoksiążek. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrowienia serdeczne. Podróże kształcą!
  Wymądrzył się Vojtek

  OdpowiedzUsuń